Purchase information

BRAVOGOLD toimetab tooted 2-7 päeva jooksul* (v.a. punkt 4.4 puhul) Itella Estonia OÜ’le, kes viib tooted kliendi elukohajärgsesse postiasutusse.

1. Üldised tingimused.

1.1 Kehtivad www.bravogold.ee klientide (edaspidi klient) ja www.bravogold.ee  omaniku Aleksi Äri OÜ (edaspidi BRAVOGOLD) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 BRAVOGOLD  jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma eesmärgil (konkurentsivõimelisus, sortimendi täiendus).

1.3 BRAVOGOLD ja klient kauplevad www.bravogold.ee kodulehel käesolevas dokumendis tehtud tingimustel. Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus müügitingimustega.

2. BRAVOGOLD hinnad.

2.1 BRAVOGOLD kodulehel toodete hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Kohaletoimetamine Eesti piires on tasuta alates 50 eurost, välja arvatud juhul, kui toote “lisainfo” all ei ole märgitud teisiti!

2.3 BRAVOGOLD jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad sel momendil kajastunud hinnad.

2.4 Transpordihinnad. Teie kulul on toote kättesaamise transport kui tellimus on vähemalt 50 euro väärtuses. Kui summa on alla selle, siis peab klient saatmiskulu ise kandma. Eestisse paki saatmine: 3 EUR ; Soome: 14 EUR. Toote tagastamisel tagastab müüja kliendi poolt kauba kätte saamiseks tasutud postikulu.

3. Tellimuse vormistamine.

3.1 Ostunimekiri luuakse hetkel, kui klient klikib nupule “Lisa korvi”. Mis ei kohusta klienti veel ostma.

3.2 Ostukorvis olevate toodete koguseid saab muuta ja vajadusel eemaldada.

3.3 Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

3.4 Tellimuse vormistamiseks klikib klient nupule “Vormista tellimus”

3.5 Seejärel sisestab klient enda andmed, kuhu tooted saadetakse ja valib makseviisi. Järgmisena vajutab klient nupule “Tellimuse ülevaade”, kus saab kontrollida sisestatud andmeid ja kauba eest tasuda, klikkides “Alusta maksmist / Kinnita tellimus”. Sellega loeb BRAVOGOLD müügilepingu sõlmituks.

3.6 Peale makse sooritamist läbi pangalingi, palume lasta ennast suunata “Tagasi kaupmehe juurde”

4. Toodete kohaletoimetamine.

4.1 Peale lepingu jõustumist punkt 3.5, toimetab MATIGOLD tooted, kuni 2 tööpäeva jooksul Itellale Estonia OÜ’le, kes edastab tellimuse kliendini valiku kohaselt. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba 24h jooksul.

4.2 Toodetele, millel on pikem tarneaeg, on vastav info juurde märgitud.

4.3 Kaupa, mida ei ole laos olemas, tellimisaeg on toote lisainfos eraldi märgitud, millele lisandub tavapärane saatmise aeg.

4.4 Kõikide Itaalia toodete (Itaalia brändide ehted) tellimisaeg on 4-6 nädalat.

4.5 Kõik Itaalia brändide tooted, mis on tellimisel, peab tulema tellimuse vormistamiseks ROBERTO BRAVO kauplusesse kohapeale.

5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine.

5.1 Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest makse sooritamist, kuid enne toodete postitamist, oma tellimus tühistada. Teavitada viivitamatult robertobravo.est@gmail.com  vastavasisulises avalduses- Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 5 tööpäeva jooksul peale avalduse laekumist.

5.2 Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.3 Kliendil ei ole taganemisõigust, kui tooted on graveeritud, kliendile kohandatud või mingil muul viisil muudetud. Ostja loobumisel tellimusest ettemaksu ei tagastata. Ostja nõustub, et temapoolsel tellimusest loobumisel on Müüjal õigus võõrandada toode kulude katteks ning Ostja ei oma sellest tulenevalt mingeid nõudeid Müüja vastu. Ostja on kohustatud hüvitama Müüjale kõik tellimusest loobumisega tekitatud kahjud.

5.4 Tagastamisele ei kuulu kulu Itella Estonia OÜ teenuste eest! Kuna saatmiskulu kannab BRAVOGOLD, siis tagastatava kauba kulu, kannab klient! Juhul, kui soovite tagastatavat kaupa vahetada mõne mu toote vastu, siis saatke meile vastava sisuga e-kiri aadressil ROBERTOBRAVO.EST@GMAIL.COM

 märkida “maksab saaja” (Aleksi Äri OÜ), tagastamise kulu võtame tagastatavast summast maha!

(Näide: kui tellisite kaupa 1500.- eur. eest ja saadate kauba tagasi, siis tagastatakse Teile 1495.- eur.)

Et vältida kauba võimalikke vigastusi, palume kaup tagasi saata turvaümbrikus (võib kasutada sama ümbrikut, milles kaup on Teieni saadetud, kui võimalik). NB.! Tellimustingimused kehtivad ainult e-poest ostetud kaupadele!

5.5 Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab BRAVOGOLD endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

5.6 Kaup saata aadressile: Peterburi tee 2, Tallinn 11415 (saaja: Aleksi Äri OÜ)

en_GBEnglish
Join now!
Join our newsletter in order to get a 5% discount on your next purchase!
    Join
    I agree with the term and condition